27 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Oyuncu Seda Fettahoğlu, bugün öğlen saatlerinde İstanbul’daki bir parkta ölü bulundu. Oyuncunun ölümünün ardından çıkan bu detaylar ise sevenlerini bir kere daha üzdü…

2. Eski haber spikeri Buket Aydın, son dönemlerde sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Herkes hakkında yorumlarını ‘bağımsız gazeteci’ kimliği ile paylaştığını söyleyen Buket Aydın, katıldığı bir televizyon programında yeniden estetik yapacağını paylaştı. Bulduğu yöntem ise duyanların midesini altüst etti…

3. Dilan ve Engin Polat çifti mal kazançlarıyla bir kez daha gündeme geldiler. Dilan Polat’ın katıldığı 2. Sayfa programında aylık gelir, gider ve bağışlarını açıklamasıyla haklarında ‘kara para aklıyorlar’ iddialarının ortaya atılmasının ardından sinirlenen çift, ağızlarına geleni saymışlardı. Şimdi ise İngiliz basınının Acun Ilıcalı’nın servetini açıklamasıyla Dilan Polat okları Acun Ilıcalı’ya yönlendirdi.

4. Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un yasak aşk yaşadığı iddiası, magazin gündemini sarsmıştı dün. Nişantaşı’nda çekilen görüntülerin ardından bugün yeni detaylar ortaya çıktı!

5. 2021 yılında dünyaevine giren Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı çifti geçtiğimiz aylarda kızları Arzu Alara’yı kucağına almıştı. Arzu Sabancı İlk torunu Arzu Alara için Beylerbeyi’ndeki yalısında mevlid düzenledi.

6. Erbil’in 40 yaş küçük sevgilisi Ceylan ise ilan-ı aşk ederek “Bana 30 yaşında bir adamın veremediği birçok şeyi veriyor” demişti. Mehmet Ali Erbil birlikte dünyaevine girmeye hazırlandığı sevgilisinin doğum gününü kutlarken adeta aşka geldi.

7. Özellikle son dönemlerde sosyal medya hesaplarından sık sık barınaklardaki hayvanların kurtarılması, barınakların iyileştirilmesi için devlete çağrıda bulunan Seren Serengil, paylaşımlarına bir yenisini ekledi. Devlete ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Serengil’in “Rüyamda gördüm, biri ölecek” dediği paylaşımı olay oldu.

8. Aşkta bir türlü dikiş tutturamayan fakat yine de özel hayatıyla sık sık gündem olan Mika Raun, sevgilisinin romantikliğini gözler önüne serdi. Elinde bir gül buketi, arkasında mavi orkidelerin olduğu videoda, “Kocamın bana aldığı mavi orkideler ve güller şaka mı ya?” diye bağıran Mika Raun sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

9. Çocuklar Duymasın ve Sihirli Annem gibi dizilerde oynayan oyuncu Seda Fettahoğlu’nun hayatını kaybetmesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Fettahoğlu’nun cesedinin yanında silah ve boş kovan bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x