Apple satış kanallarını arttırmanın peşinde

Apple bugün “Video ile Uzmanla Alışveriş” adı verilen yeni bir hizmet duyurdu. Bu hizmet sayesinde ABD’deki tüketiciler yeni bir iPhone satın almak istediklerinde, bir perakende ekibi üyesiyle canlı bir video akışı aracılığıyla bağlantı kurabilecekler.

Tüketici, güvenli ve hızlı bir şekilde, tek yönlü bir video alışveriş oturumu sırasında bir iPhone satın alabilir ve sorularını sorabilir. İlgi duyan alıcılar, en yeni modelleri kontrol edebilir, özellikleri karşılaştırabilir ve sorularını bir Apple uzmanı tarafından yanıtlandırabilirler.

Apple satış kanallarını arttırmanın peşinde

Video akışı sırasında, tüketiciler takas anlaşmaları, ABD operatörlerinin sunduğu anlaşmalar, finansman planları ve Android’den iOS’a kolayca geçmek için nasıl yapacakları hakkında daha fazla bilgi edinebilirler. Apple’ın Çevrimiçi Perakende Başkanı Karen Rasmussen, “Müşterilerimize daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için sürekli olarak yenilik yapıyoruz ve Apple’ın en iyisini sanması için onlarla buluşuyoruz. Video ile Uzmanla Alışveriş sayesinde, ekibimiz müşterilerle bağlantı kurmaktan ve müşterilerin hangi iPhone’un kendilerine en uygun olduğunu öğrenirken olağanüstü hizmet sunmaktan heyecan duyuyor” dedi.

“Video ile Uzmanla Alışveriş” her gün sabah 7 ile akşam 7 saatleri arasında kullanılabilir durumda olacak. Video akışı sırasında Apple ekibi üyesini görebileceksiniz ancak o sizi göremez. Bir video oturumu müsait değilse veya hizmete erişmeye çalıştığınız saatler dışındaysanız, yine de 24 saat boyunca telefon görüşmesi veya sohbet yoluyla bir Apple ekibi üyesine bağlanabilirsiniz. Apple bu hizmetini ilerleyen dönemlerde diğer ülkelerdeki kullanıcıları için de uygulamaya alacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*