Demet Özdemir Oğuzhan Koç’u Aldattığı İddialarına Karşı Sessizliğini Bozdu!

Geçtiğimiz yıl görkemli bir düğünle dünyaevine giren ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç anlaşmalı olarak boşanacaklarını sosyal medyadan duyurmuşlardı. Bunun üzerine magazin dünyasında birçok iddia yöneltildi. Bu iddialara Demet Özdemir açıklık getirdi. 

Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti anlaşmalı boşanma kararı aldıklarını sosyal medya hesaplarından duyurmuşlardı.

8 ay süren evliliğin bitmesine rağmen magazin dünyasında ortaya atılan iddialar peşlerini bırakmadı.

Lüks bir otelde görkemli bir düğünle evlenen çifte düğünde 2 milyonluk takı takıldığı söylenmişti.

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir’in boşanma haberleri sonrası mal varlıklarını ve düğün takılarını nasıl paylaşacakları merak konusu olmuştu.

Başarılı oyuncunun para konusundaki hassasiyetinin evlilikte kriz yarattığı iddiaları gündeme gelmişti. Bunun üzerine Demet Özdemir sessizliğini bozdu.

Takı iddialarına “Böyle şeyler sinirimi bozuyor” diyerek yanıt verdi.

Oğuzhan Koç’un aldatıldığı yönünde çıkan iddialara ise “Üzücü haberler bunlar, gerçek değil. Anlaşmalı boşanma olacak. Aldatılma iddiaları gerçek değil” dedi.

Demet Özdemir’in Oğuzhan galadayken evi terk ettiğine dair de haberler çıkmıştı. Buna yanıtı ise “Öyle şeyler yok. Böyle şeylerin çıkacağını biliyordum. Sadece bize özel iddialar olmuyor.” diyerek konuşmasını noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir