Güzellik Merkezi Açan Petek Dinçöz, Dilan Polat’ın Kendisini Aradığını Yıllar Sonra Açıkladı

Kara para aklama ve vergi kaçırma iddiasıyla tutuklanan Dilan Polat hakkında gizli kalmış detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak şarkıcı ve oyuncu Petek Dinçöz de güzellik merkezi açmasının ardından Dilan Polat’ın kendisini aradığını anlattı. 

Detaylar…

Dilan Polat, vergi kaçırma ve kara para aklama gibi iddialarla geçtiğimiz günlerde tutuklandı.

Eşi Engin Polat ve aile yakınları da dahil olmak üzere gözaltına alınan sanıklar, tutuklu yargılanmak üzere cezaevine sevk edildi. Özellikle Dilan Polat’ın sosyal medyada paylaştığı lüks yaşantısı, birçok kişinin dikkatini çekmeye başlamış, son olarak sahip oldukları güzellik merkezleri MASAK incelemesine girmişti.

Özellikle son yıllarda güzellik merkezlerinin adeta bir furya haline gelmesiyle, gözler güzellik merkezi sahiplerine çevrildi.

Bu isimlerden birisi de fenomen Ece Ronay olmuştu. Kendisine Dilan Polat’ın öncü olduğunu belirten Ronay, aylık kazancını da açıklamıştı.

Güzellik merkezi açtığı ortaya çıkan ünlü isimlerden birisi de şarkıcı ve oyuncu Petek Dinçöz oldu.

Dinçöz, 2021 yılında ‘Petek Dinçöz Beauty’ adlı güzellik merkezini açmıştı. Ataşehir’de bulunan güzellik merkezi internet üzerinden araştırıldığında ise kapalı olduğu görülüyor.

Petek Dinçöz, verdiği bir röportajda güzellik merkezi açtığında Dilan Polat’ın kendisini aradığını açıkladı.

Magazin Gündemi’nin haberine göre, güzellik merkezi açtığında kendisini Dilan Polat’ın aradığını itiraf eden Petek Dinçöz, ‘Beni o zaman Dilan Polat aradı, Hayırlı uğurlu olsun dedi’ ifadelerini kullandı. 

Dinçöz’ün kendisini tanıyamadığını belirtmesi üzerine Polat’ın ‘Dilan Polat ben, komşu olduk, hayırlı olsun’ cevabını verdiğini iletti.

“Siz ne yapıyorsunuz? Müşteriler dolu, hınca hınç dolu.”

Dinçöz’ün Dilan Polat’ın müşterileri nasıl çektiğini sorması üzerine, Polat’ın verdiği cevap ise ’24 saat Instagramdan paylaşım yaparak çekeceksin hayatım’ olmuş.

“Ben böyle bir şey görmedim. Haberlerde görüyorum, bu paralar nasıl kazanılmış?”

Petek Dinçöz, Dilan Polat haberlerine ise ‘Güzellik merkezi açtım hala daha çalışanların sigortasını ödüyorum. Ben böyle bir şey görmedim. Böyle bir para, görüyorum haberlerde nasıl paralar kazanılmış. Böyle paralar yok.’ ifadeleriyle cevap veriyor.

O anları buradan izleyebilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x