Icardi’nin eşi Wanda Nara İtalya’dan şampiyon olarak döndü!

Galatasaray’ın sezon başında bonservisini aldığı Mauro Icardi (30), attığı gollerle gündemde kalmaya devam ederken, eşi ve menajeri olan Wanda Nara (36) da sık sık açıklamalarıyla gündeme geliyor.

“ESKİDEN MAURO’YU ÇOK KISKANIYORDUM”

Nara, son olarak verdiği röportajda “Eskiden Mauro’yu çok kıskanıyordum ama aradan 10 yıl geçti, artık kıskanmıyorum. Hatta çoğu zaman seksi fotoğraflarını çekip, paylaşmasını söyleyen ben oluyorum. Ama Mauro bana kıyasla biraz daha kıskanç. Bu çağda on yıldır birlikte olmak eskisinden farklı, işlerimiz yüzünden kolay değil” demişti.

YARIŞMAYI BİRİNCİ TAMAMLADI

“Yıldızlarla Dans” adlı yarışma programında bir süredir yarışmacı olarak yer alan Wanda Nara dün akşam yayınlanan bölümde birinci olarak yarışmayı ilk sırada tamamladı.

KUPASIYLA POZ VERDİ

Partneri ile birlikte şampiyonluk sevincini doyasıya yaşanan Wanda, şampiyonluk kupasıyla pozler vermeyi de ihmal etmedi.

İSTANBUL’A DÖNDÜ

Yarışma için bir süredir eşi Galatasaray’ın Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi ve çocuklarından ayrı kalan Wanda Nara, İtalya’daki yarışmanın tamamlanmasının ardından dün İstanbul’a döndü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x