Kendisine Bipolar Bozukluk Teşhisi Konulan Selena Gomez Hastalığı Hakkında Konuştu

Selena Gomez kendisine konulan teşhisten, bununla barışık olduğundan ve gelecek adımlarından geçtiğimiz günlerde bahsetti. Detaylar aşağıda?

Genç yaşta ünlü olan oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, son dönemde gündemin odağı olurken kendisine konulan teşhisten bahsetti.

Selena, 2022 yapımlı belgeseli My Mind and Me’de akıl sağlığı hakkında konuşmadan önce kendisine bipolar bozukluk teşhisi konulduğunu açıklamıştı.

Yaşlandıkça artık hiçbir şey tarafından ‘engellenmiş’ hissetmediğini ifade etti.

’30 yaşına girmenin benim için iyi bir an olduğunu söylemeliyim. Şu anda 31 yaşındayım ve gerçekten de yaşım ilerledikçe yaşadığım mücadelelerin değerini daha iyi anladığımı hissediyorum’ diyor ünlü sanatçı.

Güzellik şirketi Rare’i yöneten Selena, “Dünyaya karşı dürüst olduğumu hissediyorum, kendime karşı dürüst oldum, kendime seslendim ve sadece kendimin en iyi versiyonu olmak istiyorum” dedi.

Dünya Ruh Sağlığı Günü şerefine Rare Beauty markasının satışlarının yüzde yüzünü Rare Impact fonuna bağışlamayı kabul etti.

“Hayatımda pek çok harika şey yaptım ama hiç böyle bir an yaşamamıştım. Çok minnettarım.” diye belirtti.

Çarşamba günü Instagram’da bir mesaj paylaştı.

‘Bu 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü’nde@sephora, @rarebeauty satışlarının %100’ünü 24 saat boyunca Rare Impact Fund’a bağışlayacak!’

“Dünyanın dört bir yanındaki gençlere ruh sağlığı kaynakları ve desteği sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak Rare Impact Fund’ı başlattım.”

‘2020’den bu yana Rare Impact Fund küresel olarak genişledi ve 25 hibe sahibine kaynak sağladı.’

Ayrıca People’a şirketi Rare’in ne kadar iyi gittiğinden gurur duyduğunu söyledi.

‘Bir başkasının hikayesini ve mücadelesini dinlerken gerçekten kendinizin dışına çıkıyorsunuz.’

“Bu şirket üzerinde çalışırken kendimi daha az yalnız hissettiğimi düşünüyorum ve şimdi insanların benim sahip olduğum aynı erişimi elde edebileceklerini umuyorum.”

Güzel sanatçı bu davranışıyla gönüllere taht kurmaya devam ediyor.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x